O mnie

Agnieszka Podołowska

PIĘKNO W HARMONII I W ZGODZIE Z TOBĄ

Agnes Estetique Naturelle

Wykonuję tu zabiegi medycyny estetycznej w oparciu o zdobytą i wciąż doskonaloną wiedzę z tego zakresu. W dzisiejszych czasach nadążanie za tak szybko rozwijającą się dziedziną medycyny i kosmetologii jest po prostu koniecznością. Wsłuchuję się w potrzeby moich pacjentów. Dobieram odpowiednie terapie, szukam alternatywnych rozwiązań. Dobre samopoczucie, poczucie osiągnięcia celów, spełnienia marzeń moich klientów jest dla mnie najważniejsze.

Agnieszka Podołowska

+48 605 422 977

gabinet@aen.com.pl

Dokładnych Informacji Dotyczących Zabiegu I Użytych Preparatów Udzielam Podczas Konsultacji

POCZUJ SIĘ PIĘKNA. NATURALNIE.

Zabiegi medycyny estetycznej w Agnes Estetique Naturelle Agnieszka Podołowska dobierane są w zależności od potrzeb moich Pacjentów. Na podstawie dokładnie zebranego wywiadu dobieram odpowiednią procedurę. Wykonujemy zabiegi profilaktyczne, biorewitalizujące, regenerujące czy korygujące. Zależą one od wieku pacjenta i tempa starzenia się skóry. A także dbałości o nią, własnego samopoczucia czy miejsca zamieszkania.

Jestem lekarzem, absolwentką Collegium Medicum UJ w Krakowie. Absolwentką studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Swoją wiedzę zdobywam i wciąż pogłębiam na licznych szkoleniach i warsztatach. 

Piękno we wszelkich jego przejawach pociąga większość kobiet od zawsze. Upiększamy siebie – podkreślając własne piękno lub maskując niedoskonałości własnej urody. Upiększamy nasze otoczenie – domy, mieszkania, ogrody. A także własne wnętrze, wciąż szukając dróg do poznania samych siebie.

Mój gabinet to miejsce szczególne – miejsce, które skupia się na wszelkich przejawach piękna i pasji tworzenia – co jest naturalną dążnością większości kobiet. W czasie wielu warsztatów organizowanych pod egidą Agnes Estetique Naturelle możliwe jest odkrycie, dotarcie do Piękna we własnej odsłonie, skupienia się na sobie, swoich potrzebach, swoich ukrytych talentach i możliwościach.

TU POCZUJESZ SIĘ PIĘKNA, WAŻNA I SZCZĘŚLIWA.

Zapraszam Agnieszka Podołowska